Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Kolejne 3 punkty na koncie Nadnarwianki

Kolejne 3 punkty na koncie Nadnarwianki

8 września 2013, 19:00, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu piłkarze trenera Pawła Brodzkiego po wyrównanym spotkaniu pokonali 1-0 zespół Gladiatora Słoszewo

Od mocnego uderzenia rozpoczęli wczorajsze spotkanie piłkarze Gladiatora. Już w 2 minucie spotkania piłkarze ze Słoszewa mogli objąć prowadzenie, ale rzutu karnego nie wykorzystał piłkarz gości. Nadnarwianka odpowiedziała dopiero w 18 minucie wtedy to w polu karnym gości faulowany był jeden z naszych zawodników. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Piotr Bobowski, ale futbolówka po jego uderzeniu trafiła w słupek. Pod koniec pierwszej połowy idealną sytuację na pokonanie Roberta Turka miał zawodnik Gladiatora, który strzałem bezpośrednim z rzutu wolnego próbował zaskoczyć naszego golkipera. Na naszej szczęście Turka zachował się świetnie w bramce. W 42 minucie zgromadzona licznie publiczność mogła obejrzeć w końcu bramkę. Autorem gola był Arkadiusz Miłoszewski, który idealnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego.

Po zmianie strona poziom spotkania ewidentnie spadł. Gra w większości toczyła się w środkowej części boiska. Nadnarwianka miała jeszcze jedną 100% okazję do podwyższenia wyniku za sprawą Patryka Bartczaka jednak jego strzał z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę.

Skazywany na wysoką porażkę Gladiator pokazał we wczorajszym spotkaniu charakter i wolę walki.

Nadnarwianka Pułtusk - Gladiator Słoszewo 1-0 (1-0)