Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka wiceliderem Ligi Okręgowej

Nadnarwianka wiceliderem Ligi Okręgowej

5 września 2013, 20:32, Tomasz Krupa

W środowym pojedynku Nadnarwianka Pułtusk odniosła bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo przeciwko Iskrze Krasne.

Zespół prowadzony przez trenera Pawła Brodzkiego po raz kolejny udowodnili swoją wyższość nad rywalem. W środowym pojedynku Nadnarwianka wygrała 1-0 z Iskrą Krasne. Patrząc na przebieg całego spotkania można śmiało powiedzieć, że nasz zespół w każdym aspekcie piłkarskim był drużyną lepszą. Jedynym minusem całego spotkania była słaba skuteczność naszych zawodników, którzy w tym spotkaniu mieli kilka 100% sytuacji bramkowych. Na początku spotkania idealną sytuację na bramkę miał Artur Kembłowski, którego strzał trafił w poprzeczkę bramki Iskry. W 25. minucie po prostopadłym podaniu, zawodnik Iskry znalazł się w sytuacji sam na sam z Łukaszem Wilczewskim. Na nasze szczęście popularny "Wilku" wygrał ten pojedynek. W 40. minucie Patryk Bartczak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, jednak nie udało mu się umieścić futbolówki w siatce.

W drugiej połowie zgromadzeni kibice mogli w końcu zobaczyć bramkę. W 50 minucie na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Kuba Zalewski. Od utraty bramki gospodarze rzucili się do ataków, ale w tym dniu nie było im dane pokonać Wilczewskiego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem graczy z Pułtuska. Dzięki tej wygranej nasz zespół objął pozycję wicelidera tabeli.

Iskra Krasne - Nadnarwianka Pułtusk 0-1 (0-0)