Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka remisuje z Makowianką Maków Mazowiecki

Nadnarwianka remisuje z Makowianką Maków Mazowiecki

2 września 2013, 22:53, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę zespół prowadzony przez trenera Pawła Brodzkiego tylko zremisował z Makowianką Maków Mazowiecki 0-0.

W pierwszej połowie nasz zespół prezentował się dość dobrze, ale zbiegiem czasu było widać nerwowość w grze podopiecznych Brodzkiego. Pomimo dobrej gry defensywnej, w tym dniu szwankował nasz atak. Mamy tu na myśli kilka dogodnych sytuacji bramkowych, w których powinny paść bramki. W 62 minucie poważnej kontuzji nabawił się Piotr Ausfeld, który prawdopodobnie będzie miał dłuższą przerwę (przyp. red. zerwany mięsień dwugłowy uda). Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Nadnarwianka Pułtusk - Makowianka Maków Mazowiecki 0-0