Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka wysoko wygrywa z Tęczą Ojrzeń

Nadnarwianka wysoko wygrywa z Tęczą Ojrzeń

31 sierpnia 2013, 07:38, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę zespół Nadnarwianki Pułtusk w pięknym stylu uporał się z Tęczą Ojrzeń, którą pokonał 5-1.

Od pierwszego gwizdka sędziego oba zespoły rywalizowały ze sobą jak równy z równym. Już w 6 minucie spotkania zawodnicy z Pułtuska mogli cieszyć się z pierwszej bramki. Celnym strzałem z około 16 metrów popisał się Kuba Zalewski. Jednak radość naszych zawodników nie trwała zbyt długo, już 11 minut po strzale Zalewskiego wyrównuje stan meczu grający trener Tęczy Łukasz Kozłowski. Zawodnicy Tęczy mieli jeszcze jedną okazje na strzelenie bramki, ale tym razem na posterunku był Wilczewski. Do przerwy utrzymał się bramkowy remis.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie. Jednak z minuty na minutę rosła przewaga Nadnarwianki i tylko dobra dyspozycja golkipera gospodarzy uchroniła zespół Tęczy od jeszcze wyższej porażki. Bramki dla gości padły w 55 i 61 minucie a ich autorem był Kamil Jagielski, który w obu przypadkach wykorzystał bierną postawę defensywy Tęczy i dwukrotnie umieścił futbolówkę w siatce. W 66 minucie znowu mamy zmianę wyniku, tym razem sprytnym strzałem z dystansu popisał się Artur Kembłowski. Pod koniec spotkania fatalny błąd popełnił bramkarz Tęczy Ojrzeń, który piłkę podawaną od swojego obrońcy złapał w ręce. W związku z tym sędzia nie miał innej możliwości jak podyktowanie rzutu wolnego pośredniego. Piłkarze z Pułtuska szybko rozegrali piłkę, która trafiła do Łukasza Wolfa a ten bez namysłu uderzył w stronę bramki pokonując po raz piąty w tym dniu bramkarza gospodarzy.

Następny mecz Nadnarwianki odbędzie się w sobotę 31 sierpnia o godzinie 16:00. Przeciwnikiem będzie aspirująca do awansu Makowianka Maków Mazowiecki.

Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk 1-5 (1-1)