iPułtusk » Wiadomości » Zwycięstwo i remis na początek rozgrywek

Zwycięstwo i remis na początek rozgrywek

20 sierpnia 2013, 16:16, Tomasz Krupa

Podopieczni trenera Brodzkiego dobrze rozpoczęli sezon w lidze okręgowej okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego.

W pierwszym spotkaniu piłkarze Nadnarwianki Pułtusk rywalizowali o ligowe punkty z Mazowszem Jednorożec. Po 90 minutach gry nieoczekiwanie padł bramkowy remis 1-1.

Warto zaznaczyć, że na pierwszą bramkę otwierając wynik spotkania zgromadzona publiczność musiała poczekać aż do 85 minuty. Wynik spotkania otworzyli gospodarze, a nie jak każdy przed spotkaniem przypuszczał piłkarze z Pułtuska. Do końca meczu drużyna Nadnarwianki próbowała doprowadzić do remisu. Gdy wydawało się, że w spotkaniu inauguracyjnym sezon 2013/2014 ligi okręgowej odniesiemy porażkę. Prawdziwe "wejście smoka" zaliczył Piotr Ausfeld, który w doliczonym czasie gry pewnie pokonuje golkipera Mazowsza. Dzięki jego bramce Nadnarwiance udaje się zdobyć pierwszy punkt.

Mazowsze Jednorożec - Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:0)
Bramki:
M. Jabłoński 85' - P. Ausfeld 90'
Nadnarwianka: Ł. Wilczewski, Ł. Wolf (52' P. Ausfeld), K. Grabowski, P. Bobowski, K. Orłowski (89' K. Jagielski), K. Wanielista, J. Zalewski, A. Kembłowski, P. Cywiński, R. Krzyżewski (82' R. Bartosiak), M. Dziczek (67' E. Dżawakian)

W drugim spotkaniu w tym sezonie po raz kolejny nasi piłkarze długo nie potrafili znaleźć drogi do bramki Wieczfnianki Wieczfnia. Bramka na wagę 3 punktów i pierwszego zwycięstwa w lidze padła dopiero w 90 minucie. Piłkarze z Pułtuska w przeciągu całego spotkania byli zespołem lepszym, chociaż nie mieli zbyt wielu sytuacji bramkowych. Dopiero na 10 minut przed końcem meczu po wejściu na boisku Patryka Bartczaka gra się ożywiła. Najskuteczniejszy piłkarz zeszłego sezonu wykorzystał idealną "wrzutkę" w pole karne Marcina Kucharczyka i mocnym strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce Wieczfnianki.

Nadnarwianka Pułtusk - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1:0 (0:0)