Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Druga sparingowa porażka

Druga sparingowa porażka

2 sierpnia 2013, 06:05, Tomasz Krupa

W środę piłkarze trenera Brodzkiego przegrali w spotkaniu kontrolnym 0-2 z MKS Ciechanów w ramach przygotowań do sezonu 2013/2014.

Środowe spotkanie dla zgromadzonych widzów nie było zbyt porywającym widowiskiem. Oba zespoły nie stworzyły sobie wielu dogodnych akcji bramkowych. Jednak to goście z Ciechanowa potrafili dwukrotnie znaleźć drogę do bramki Nadnarwianki.

W pierwszej połowie meczu gra toczyła się przede wszystkim w środku boiska. Zarówno MKS jak i Nadnarwianka w tej partii gry nie potrafili składnie rozegrać praktycznie żadnej akcji. Jednak w pierwszych 45 minutach MKS-owi udaje się pokonać Wilczewskiego w 42 minucie za sprawą Matusiaka.

Druga odsłona spotkania była nieco lepsza, jednak wciąż brakowało z obu stron przemyślanych akcji ofensywnych. Gra toczyła się głównie w środku pola, jednak to goście wciąż wyglądali na drużynę lepszą, będącą dłużej przy piłce. Nadnarwianka miała dwie okazje bramkowe, po których powinny paść bramki. Jednak nasi zawodnicy w ostatnim stadium akcji nie potrafili skierować piłki do bramki MKS-u. W dogodnych sytuacjach byli Kamil Orłowski i Kamil Jagielski. W ostatniej minucie spotkania MKS Ciechanów przeprowadził perfekcyjną kontrę po której Bartosz Mroczek ustalił wynik spotkania na 0:2.

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)
Bramki:
D. Matusiak 42', B. Mroczek 90'+3
Nadnarwianka - I połowa: Ł. Wilczewski, Ł. Golianek, P. Bobowski, Ł. Wolf, K. Wanielista, K. Orłowski, P. Cywiński, J. Zalewski, M. Dziczek, R. Krzyżewski, P. Ausfeld
II połowa: R. Turek, R. Bartosiak, A. Miłoszewski, P. Bobowski, Ł. Golianek (60' M. Warda), Ł. Wolf, K. Wanielista (60' E. Dżawakian), A. Kembłowski, K. Orłowski (83' Ł. Rurant) R. Krzyżewski, K. Jagielski