Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka pokonuje ligowego rywala

Nadnarwianka pokonuje ligowego rywala

30 lipca 2013, 06:10, Tomasz Krupa

Niebiesko-żółto-czerwoni w zeszłą sobotę pokonali 3-2 zespół Makowianki Maków Mazowiecki.

Od samego początku spotkania gra była bardzo wyrównana. Dopiero pod koniec pierwszej połowy lekką przewagę uzyskali gracze z Pułtuska. Około 40 minuty spotkania pięknym dośrodkowaniem w pole karne popisał się Piotr Cywiński, a strzałem głową wykończył Piotr Ausfeld. Nie minęło kilka chwil, a gracze Nadnarwianki cieszyli się z kolejnej bramki. Tym razem autorem gola był Jakub Zalewski, który wykorzystał złe ustawienie golkipera Makowianki (przyp. red. piłka przelobowała bramkarza gości i wpadła do siatki). Dla Zalewskiego była to już trzecia bramka w spotkaniach kontrolnych. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron do ataków ruszył zespół z Makowa Mazowieckiego. W 54 minucie udaje się im strzelić bramkę kontaktową. Autorem gola był Koneckowicz. Nadnarwianka na utratę bramki szybko odpowiedziała za sprawą Mariusza Dziczka, który z najbliższej odległości umieszcza piłkę w bramce bezradnego Gorzocha. Po utracie bramki gra naszego zespołu ewidentnie siadła, a Makowianka nabrała wiatru w żagle. Kilka minut po strzale Dziczka gospodarze odpowiadają kolejną bramką. Tym razem Wilczewskiego pokonuje Piątek. W końcówce obydwie drużyny mogły zmienić wynik. Dobrych okazji nie wykorzystali jednak Marcin Kucharczyk i Łukasz Wolf. Z kolei dobrze interweniował Łukasz Wilczewski po uderzeniu jednego z rywali.

Makowianka Maków Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 2-3 (0-2)
Bramki:
P. Koneckowicz 54', R. Piątek 64' - P. Ausfeld 40', J. Zalewski 41', M. Dziczek 60'
Nadnarwianka - I połowa: Ł. Wilczewski, Ł. Golianek, P. Bobowski, A. Miłoszewski, R. Bartosiak, K. Orłowski, P. Cywiński, J. Zalewski, R. Załoga, M. Dziczek, P. Ausfeld
II połowa: Ł. Wilczewski, Ł. Golianek, Ł. Wolf, K. Grabowski, K. Wanielista, K. Orłowski, R. Krzyżewski, M. Warda, M. Kucharczyk, M. Dziczek, K. Jagielski I
Makowianka: G. Gorzoch (70' P. Kozłowski), D. Kowalkowski (46' D. Obłudka, 66' K. Fałdowski), Ł. Pragacz, M. Galik, R. Obłudka (46' P. Klik), M. Poniatowski, R. Piątek, P. Koneckowicz (74' A. Skrzecz), K. Fałdowski (46' M. Kowalkowski, 72' D. Kowalkowski), A. Skrzecz (46' K. Majkowski), A. Popielarski (44' K. Tarasiewicz)