iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka wysoko wygrywa w pierwszym sparingu

Nadnarwianka wysoko wygrywa w pierwszym sparingu

22 lipca 2013, 05:49, Tomasz Krupa

Zespół trenera Pawła Brodzkiego wysoko pokonał LKS Zatory 11-1.

Pierwszy mecz kontrolny Nadnarwianki Pułtusk obfitował w wiele okazji bramkowych i zarazem goli. Podopieczni Pawła Brodzkiego zaaplikowali zawodnikom LKS Zatory, aż jedenaście bramek.

Nadnarwianka bardzo szybko objęła prowadzenie, już w 3 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Artur Kembłowski, który strzałem za pola karnego pokonał golkipera Zator. Pomimo szybko strzelonej bramki nasz zespół grał bardzo nerwowo, co umiejętnie wykorzystali zawodnicy LKS-u w 26 minucie doprowadzając do remisu.
Około 30 minuty po raz kolejny gorąco zrobiło się pod bramką Wilczewskiego, ale tym razem nasz golkiper był na posterunku. Nie minęło kilka minut, a Artur Kembłowski trafia do bramki gości. Patrząc na obie bramki Artura można powiedzieć, że wyglądały one identycznie. Od strzelenia drugiej bramki Nadnarwianka zaczęła grać bardziej pewniej nie pozwalając gościom praktycznie na żadne akcje pod bramką Wilczewskiego. Przed końcem pierwszej połowy swoje bramki zdobyli jeszcze Kamil Orłowski i Kamil Jagielski.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie jak w ostatnich 20 minutach pierwszej połowy. Nadnarwianka nie zwalniała tempa mimo, że trener Brodzki zmienił w przerwie, aż siedmiu zawodników. Warto zaznaczyć, że w drugich 45 minutach grę Nadnarwianki kreowało trio Kuba Zalewski, Rafał Krzyżewski, Piotr Ausfeld. Bohaterem drugiej połowy jak i całego spotkania był Piotr Ausfeld, który pięciokrotnie pokonywał bramkarza LKS-u. Nadnarwianka mogła wygrać jeszcze wyżej, ale strzał Michała Wardy w ostatniej minucie spotkania trafił w słupek.

Następny mecz kontrolny odbędzie się w środę 24 lipca o godzinie 18:30 w Pułtusku. Rywalem będzie rywal z ligi okręgowej - Kryształ Glinojeck.

Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 11:1 (4:1)
Bramki:
A. Kembłowski 3', 38',K. Orłowski 41',K. Jagielski 45', P. Ausfeld 53', 67', 70', 72', 77', J. Zalewski 64', 80'
Nadnarwianka - I połowa: Ł. Wilczewski, R. Bartosiak, A. Miłoszewski, P. Bobowski, Ł. Golianek, K. Wanielista, P. Cywiński, K. Grabowski, K. Orłowski, A. Kembłowski, K. Jagielski I

II połowa: R. Turek (89' A. Dobrosielski), R. Bartosiak, A. Miłoszewski, K. Jagielski II, Ł. Golianek, K. Orłowski, M. Warda, J. Zalewski, R. Krzyżewski, E. Dżawakian, P. Ausfeld