Dzisiaj jest: niedziela, 5 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Porażka na zakończenie sezonu

Porażka na zakończenie sezonu

17 czerwca 2013, 19:01, Tomasz Krupa

Nadnarwianka Pułtusk w ostatnim spotkaniu IV ligi w sezonie 2012/2013 poległa w Węgrowie 0-4 przeciwko miejscowym Czarnym.

Od samego początku spotkania gra naszym zawodnikom nie układała się po ich myśli. Już w 4 minucie zgromadzona publiczność na stadionie przy ul. Powstańców 1 w Węgrowie mogła obejrzeć pierwszą bramkę. Autorem gola dla Czarnych był Daniel Gierej, zawodnik który jeszcze pół roku temu występował na boiskach ligi okręgowej. Nie minęło 10 minut, a po raz kolejny wynik meczu uległ zmianie. Tym razem po faulu jednego z naszych obrońców w polu karnym Nadnarwianki pada zawodnik z Węgrowa. Sędzia spotkania bez zawahania wskazuje na "wapno". Do piłki podszedł Przemysław Głowacz, który nie dał najmniejszych szans na skuteczną obronę Sakowi. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie gra Nadnarwianki wyglądała już nie co lepiej. Podczas 45 minut mieliśmy kilka akcji bramkowych, ale w tym dniu brakowało nam skuteczności i szczęścia pod bramką Czarnych. Około 70 minuty w końcu udaje nam się strzelić gola, ale niestety do własnej bramki. W zamieszaniu w polu karnym fatalnie interweniował Piotr Bobowski.
Kropkę nad i postawił Tomasz Kobyliński, który 79 minucie ładnym strzałem po raz czwarty pokonuję golkipera Nadnarwianki. Był to ostatni mecz Nadnarwianki w IV lidze, miejmy nadzieje, że w przyszłym sezonie w lidze okręgowej nasz zespół odrodzi się z popiołów i jak legendarny feniks dumnie wróci do IV ligi po rocznej przerwie.

CZARNI Węgrów - NADNARWIANKA Pułtusk 4-0 (2-0)