Dzisiaj jest: niedziela, 28 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Pierwsza porażka Nadnarwianki w rundzie wiosennej

Pierwsza porażka Nadnarwianki w rundzie wiosennej

25 kwietnia 2013, 11:56, Tomasz Krupa

Zespół prowadzony przez trenera Malarza w dniu wczorajszym doznał pierwszej porażki na wiosnę.

Po dwóch bezbramkowych remisach na własnym obiekcie piłkarze Nadnarwianki Pułtusk wczoraj wyruszyli po ligowe punkty do Gąbina, aby rozegrać zaległe spotkanie 20. kolejki IV ligi mazowieckiej. Drużyna z Gąbina jako jedyna w IV lidze nie zdobyła jeszcze punktu na wiosnę, więc spotkanie tym bardziej zapowiadało się interesująco. Po dość ładnym spotkaniu dla oka zawodnicy Nadnarwianki Pułtusk odnieśli pierwszą porażkę w rundzie wiosennej, przegrywając 2-1. Bramkę dla Pułtuszczan w 52 minucie zdobył Edgar Dżawakian.
Jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego wydawało, się że z gorącego terenu Gąbina wywieziemy kolejny remis (przyp. red. do 89 minuty spotkania wynik 1-1), jednak tracimy bramkę w doliczonym czasie gry, po błędzie naszej defensywy.

Jedynym plusem w tym spotkaniu była co raz lepsza, bardziej składna gra naszych zawodników w porównaniu z poprzednimi meczami.

Błękitni Gąbin - Nadnarwianka Pułtusk 2-1 (1-0)
Bramka: Edgar Dżawakian