Dzisiaj jest: poniedziałek, 29 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka zdobywa kolejny punkt (zdjęcia)

Nadnarwianka zdobywa kolejny punkt (zdjęcia)

22 kwietnia 2013, 20:28, Tomasz Krupa

W sobotnie popołudnie Nadnarwianka zremisowała 0-0 w spotkaniu z Ostrovią.

W drugim spotkaniu "w domu" zespół prowadzony przez trenera Mariusza Malarza zdobył kolejny punkt do ligowej tabeli. Niebiesko-żółto-czerwoni urwali punkty zawodnikom Ostrovi Ostrów Mazowiecka. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że wynik był lepszy jak gra Nadnarwianki. Sobotnie spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie, oba zespoły praktycznie przez cały mecz oddały kilka strzałów. W 25 minucie Emil Rembiejewski wykorzystuje zamieszanie w obronie żółto-zielonych i oddaje strzał głową, niestety nie zagroził on bramce strzeżonej przez Orłowskiego. Tuż przed końcem pierwszej połowy na strzał z dystansu zdecydował się Mariusz Dziczek. Piłkę lecącą w światło bramki z ogromnym trudem obronił golkiper Ostrovi. Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej odpowiedzieli natychmiastowo, ale strzał napastnika Ostrovi pewnie obronił Sak.

Druga połowa to kopia pierwszej części spotkania. Ciekawie zrobiło się jedynie pod koniec, gdy Damian Kłosiński, który miał wejść na boisko otrzymał czerwoną kartkę za obrazę sędziego. Po 90 minutach na tablicy widniał wynik 0-0 i takim sposobem zdobyliśmy kolejny cenny punkt w tabeli.

Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 (0-0)
Nadnarwianka: E. Sak - K. Orłowski, P. Bobowski, R. Bartosiak, Ł. Wolf, P. Bartczak, A. Kembłowski, J. Zalewski, M. Diczek (46' E. Dżawakian), K. Wanielista (30' M. Kucharczyk (74' P. Jaworski), E. Rembiejewski