Dzisiaj jest: poniedziałek, 29 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Znamy Mistrza!

Znamy Mistrza!

19 kwietnia 2013, 11:49, MOSiR, red. Milena Brzózka

W sobotę 13 kwietnia PALK rozegrała dwa kolejne mecze decydujące o miejscu na podium.

Mecz o miejsce III pomiędzy Agromexem i Highflyers zakończony w ubiegłym tygodniu dogrywką i zwycięstwem tych pierwszych od pierwszych chwil przebiegał pod dyktando Highflyers. Przewaga uzyskana w I i II kwarcie meczu topniała w miarę upływu czasu gry, jednak wystarczyła do zwycięstwa 52-47. Najwięcej punktów zdobyli: Robert Włodarczyk - 21 i Michał Lechmański - 17. Tak więc w meczach o trzecie miejsce jest wynik 1-1 i konieczne jest rozegranie dodatkowego meczu.
Walczące w drugim meczu o I miejsce zespoły UKS Nike Ciechanów i WML Squad Mława rozegrały bardzo ciekawy pojedynek. Pierwsza kwarta to niezwykła dominacja Ciechanowa (17-4), a każda następna, odrabianie strat przez zespół Mławy. Ostatecznie zwyciężył zespół Nike Ciechanów (49-44) zapewniając sobie mistrzostwo PALK. Najcelniej rzucali: Adam Nałęcz - 21, Przemysław Łęczek - 12, Rafał Kobrzyski - 10.

Trzeci mecz o miejsce III pomiędzy Agromexem i Highflyers odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia.