Dzisiaj jest: wtorek, 26 maja 2020

iPułtusk » Wiadomości » Policjanci z KPP w Pułtusku obronili tytuł

Policjanci z KPP w Pułtusku obronili tytuł

6 lutego 2020, 10:51, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku obronili tytuł z ubiegłego roku i zajęli I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Policjantów o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

1 lutego br. w Ciechanowie odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął p.o. komendanta wojewódzkiego policji z siedzibą w Radomiu insp. Michał Ledzion. Policjanci z pułtuskiej komendy zajęli I miejsce. Tym samym obronili tytuł z ubiegłego roku.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Makowie Mazowieckim, Pułtusku, Płońsku, Przasnyszu oraz z komendy w Ostrołęce. W trakcie turnieju rozegrano 16 meczów. Reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku nie miała sobie równych. W finale funkcjonariusze z Pułtuska rozegrali mecz z policjantami z Mławy. Po 12 minutach zaciętej rywalizacji funkcjonariusze z pułtuska zwyciężyli 2:0.

Końcowe zestawienie najlepszych drużyn :

I miejsce - KPP w Pułtusku

II miejsce - KPP w Mławie

III miejsce - KPP w Żurominie.

Na zakończenie turnieju zostały wręczone nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca oraz bramkarza turnieju. Najlepszym i najskuteczniejszym bramkarzem okazał się funkcjonariusz z pułtuskiej komendy - Krzysztof Jaszczak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Rupacz z KMP w Ostrołęce, a najlepszym strzelcem Maciej Watkowski z KPP w Żurominie.Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]