Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 lipca 2020

iPułtusk » Wiadomości » Brawura gubi kierowców! Policja apeluje o rozsądek!

Brawura gubi kierowców! Policja apeluje o rozsądek!

14 sierpnia 2019, 06:28, KPP Pułtusk, red. MK

Wysoka grzywna i 3 miesięczny odpoczynek od kierowania pojazdami to finał jazdy z prędkością o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym - brakiem wyobraźni wykazali się kolejni kierowcy.

W sobotnie popołudnie, funkcjonariusze drogówki podczas pełnionej służby zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. Pierwsze, w Pułtusku, na ul. Wyszkowskiej, stracił 48 letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Kierując Seatem jechał z prędkością 102 km/h. Do drugiego tak rażącego wykroczenia doszło w Głodowie. Prędkość jazdy 47 latka, mieszkańca Warszawy, wyniosła 116 km/h. Kierujący podpisali pokwitowania za zatrzymane uprawnienia i 400 złotowe mandaty, a na ich konto wpłynęło po 10 punktów karnych.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Kierowcy "noga z gazu"! Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]