iPułtusk » Wiadomości » Wypunktowali Mazowsze

Wypunktowali Mazowsze

18 kwietnia 2019, 21:19, Tomasz Krupa

Piłkarski nokaut Nadnarwianki.

Piłkarze Nadnarwianki Pułtusk w zeszły weekend rywalizowali na wyjeździe z drużyną Mazowsza Jednorożec. Nasz zespół to tego spotkania przystępował jako lider tabeli i swoją moc potwierdził również na boisku, gdzie po 90 minutach gry wygrywamy w Jednorożcu 6-1.

W pierwszych 45 minutach padło trzy bramki dla pułtuskiej drużyny, a w drugiej odsłonie meczu zgromadzeni kibice na stadionie w Jednorożcu mogli obejrzeć jeszcze cztery bramki. Trzy dla drużyny z Pułtuska i jedną honorową dla miejscowych.

Dzięki tej wygranej nasza drużyna umocniła się na pozycji lidera ligi okręgowej.

Mazowsze Jednorożec - Nadnarwianka Pułtusk 6-1 (3-0)