Dzisiaj jest: sobota, 25 maja 2019

iPułtusk » Wiadomości » Policjanci z Pułtuska najlepsi na turnieju halowej piłki nożnej (zdjęcia)

Policjanci z Pułtuska najlepsi na turnieju halowej piłki nożnej (zdjęcia)

20 lutego 2019, 12:03, KPP Pułtusk, red. MK

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zdobyli I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Policjantów o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu - insp. Tomasza Michułki.

W sobotę 16 lutego w Ciechanowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu - insp. Tomasza Michułki. Organizatorami turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Ciechanowie.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów z komend powiatowych i miejskich garnizonu mazowieckiego, a także reprezentacja Urzędu Miasta Ciechanów. Drużyny zostały podzielone na poszczególne grupy. Reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku nie miała sobie równych. Podczas rozegrania pięciu meczy policjanci w szczególności z Wydziału Prewencji reprezentujący pułtuską komendę nie przegrali żadnego spotkania. W finale decydujący mecz funkcjonariusze z Pułtuska rozegrali z reprezentacją Komendy Powiatowej z Żuromina. Po ciężkich chwilach walki mundurowi z Pułtuska nie dali szans przeciwnikom wygrywając 2:0.

Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie trafił do pułtuskiej komendy.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]