iPułtusk » Wiadomości » Utracony ldier

Utracony ldier

7 października 2018, 08:12, Tomasz Krupa

Nie tak to miało wyglądać.

Początek października nasi piłkarze nie będą mile wspominać. W pierwszym październikowym spotkaniu rywalizowaliśmy na wyjeździe z Koroną Szydłowo.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla naszych zawodników, którzy już w 5 minucie spotkania otworzyli wynik meczu za sprawą Łukasza Kowalczyka, jednak pułtuska radość nie trwała zbyt długo. Niespełna cztery minuty później gospodarze doprowadzają do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Paweł Podlewski.

9 minut później mamy kolejną zmianę wyniku na 2-1 podwyższa gracz Korony - Jarosław Bartnikowski. Od tego momentu nasza drużyna ruszyła do ataków bramki rywali, ale nasze akcję nie przynosiły pożądanych efektów w postaci gola.

Gospodarze natomiast wyprowadzali szybkie kontrataki, czego efektem była kolejna bramka strzelona w 32 minucie przez Krzysztofa Kłosa.

Kropkę nad i w tym spotkaniu postawił gracz z Szydłowa Kacper Górniak w 47 minucie kiedy to przypieczętował wynik spotkania na 4-1.

Niestety po tym spotkaniu tracimy pozycję lidera na rzecz drużyny z Nasielska i po 10 kolejkach w tabeli zajmujemy dopiero trzecie miejsce.

Korona Szydłowo - Nadnarwianka Pułtusk 4-1 (3-1)