Pogrom!

20 maja 2018, 07:02, Tomasz Krupa

Wysoka wygrana Nadnarwianki.

We wczorajszym spotkaniu Nadnarwianka Pułtusk podejmowała na własnym boisku drużynę Wkry Bieżuń.

Faworytem tego spotkania była oczywiście nasza drużyna, ale nikt się nie spodziewał na pewno, aż tak dużej wygranej pułtuskiej drużyny, która rozgromiła rywali 5-1.

Mecz rozpoczął się idealnie dla drużyny z Pułtuska, która już w 8 minucie spotkania objęła prowadzenie za sprawą Patryka Bartczaka. Na odpowiedź rywali długo nie musieliśmy czekać, bo niespełna sześć minut później do remisu doprowadza Szpinda.

Po 20 minutach zgromadzeni kibice na stadionie miejskim w Pułtusku mogli obejrzeć kolejną bramkę, tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Grzela. Od tego momentu na boisku zaczęło się praktycznie panowanie na boisku gospodarzy, którzy w kolejnych minutach gry dołożyli jeszcze trzy bramki.

I tak w 25, 32 i 86 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Damętko, który w tym spotkaniu ustrzelił hattricka.

Dzięki tej wygranej nadal gonimy lidera z Żuromina i nadal mamy szansę na awans do IV ligi mazowieckiej (przyp. red. Wkra Żuromin musi stracić minimum 7 punktów w 5 ostatnich spotkaniach, żebyśmy mogli awans).

Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Bieżuń 5-1 (4-1)