iPułtusk » Wiadomości » Pogrom!

Pogrom!

21 kwietnia 2018, 19:25, Tomasz Krupa

Nadnarwianka zgasiła Iskrę Krasne.

W dzisiejszym pojedynku drużyna Nadnarwianki Pułtusk na własnym obiekcie rozgromiła drużynę Iskry Krasne 6-0 (4-0) w ramach XXI kolejki ligi okręgowej.

Od samego początku spotkania inicjatywę przejęła drużyna z Pułtuska. Nasi piłkarze praktycznie na nic nie pozwolili gościom. Efektem tak zdecydowanej gry były oczywiście bramki. I tak w pierwszej połowie spotkania piłkarze Nadnarwianki zaaplikowali swoim rywalom, aż cztery bramki.

W drugiej połowie już tak dużo goli nie wpadło do siatki rywali.W tej partii gry strzeliliśmy już tylko dwie.

Na listę strzelców wpisali się: Patryk Bartczak x4, Szymon Salwin i Wiktor Karkowski. Dzięki tej wygranej nadal mamy przewagę nad trzecią drużyną w lidze (przyp. red. 9 punktów przewagi) oraz cały czas gonimy lidera z Żuromina (przyp. red. 6 punktów straty).

Nadnarwianka Pułtusk - Iskra Krasne 6-0 (4-0)