Dzisiaj jest: czwartek, 19 lipca 2018

iPułtusk » Wiadomości » Debata Społeczna w Winnicy już dziś

Debata Społeczna w Winnicy już dziś

10 października 2017, 12:31, KPP Pułtusk, red. MK

Wójt Gminy Winnica - Mariusz Kowalewski oraz Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku - mł. insp. Jarosław Olszewski zapraszają mieszkańców gminy Winnica na debatę społeczną.

"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ" - to temat debaty społecznej, która odbędzie się 10 października o godz. 14.00 w Sali Rady Urzędu Gminy w Winnicy.

Celem spotkania będzie m.in.:
- ocena osiągniętych rezultatów z realizacji wniosków z poprzedniej debaty
- ograniczenie zjawisk oraz zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia bezpieczeństwa
- prezentacja "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", programu "Dzielnicowy bliżej nas", oraz aplikacji "Moja Komenda"

- Jesteśmy przekonani, że spotkanie z lokalną społecznością pozwoli nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia - mówią organizatorzy.

źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]