iPułtusk » Wiadomości » Domowe zwycięstwo!

Domowe zwycięstwo!

28 maja 2017, 08:19, Tomasz Krupa

Nadnarwianka Pułtusk we wczorajszym spotkaniu pokonała GKS Strzegowo

Sobotnie spotkanie idealnie rozpoczęło się dla pułtuskiej drużyny. Już po pięciu minutach spotkania objęliśmy prowadzenie za sprawą wracającego po kontuzji Patryka Bartczaka. Goście po stracie gola próbowali odrobić straty, ale ta sztuka za dobrze im nie wychodziła. W 20 minucie mógł być remis, ale piłkarze ze Strzegowa nie wykorzystali rzutu karnego. Ta sytuacja zemściła się na nich kilka minut później, gdy do bramki po raz drugi w tym meczu trafia Patryk Bartczak, któremu idealną piłkę posłał Mariusz Dziczek.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 2-0 dla Nadnarwianki Pułtusk, o sobie przypomniał po raz trzeci Bartczak, który w 42 minucie pokonuje golkipera GKS-u i tym samym kompletuje klasycznego hattricka.

Po zmianie strona sytuacja na boisku wyrównała się. Oba zespoły miały po kilka ciekawych sytuacji do strzelania bramek. Jednak zgromadzeni kibice na stadionie miejskim w Pułtusku na gola w drugiej połowie musieli poczekać dopiero 66 minuty. Wtedy to po raz drugi w tym spotkaniu sędzia główny wskazał na "wapno" . Do piłki podszedł Patryk Wierzbicki, który pewnym strzałem pokonał Stelmach i tym samym zmniejszył dystans do Pułtuszczan na 3-1.

Od tego momentu gra "toczyła się" przeważnie w środkowej części boiska. Jednak dopiero w końcówce spotkania obie drużyny ruszyły do ataków. I tak w 90 minucie na 4-1 podwyższa Kamil Jagielski I, a w doliczonym czasie gry rozmiar porażki zmniejsza Kamil Kruszewski.

Dzięki tej wygranej cały czas nasza drużyna walczy o miejsce na podium ligi okręgowej.

Nadnarwianka Pułtusk - GKS Strzegowo 4-2 (3-0)
Bramki:
P. Bartczak 5', 24' 42', K. Jagielski I 90' - P. Wierzbicki 66' (rzut karny), K. Kruszewski 90'+2
Nadnarwianka: W. Stelmach - P. Bobowski, Ł. Zalewski, K. Poraziński (85'P. Cywisńki), K. Jagielski II, M. Grzela, B. Salamon, Sz. Salwin, J. Zalewski, M. Dziczek (57' G. Sokołowski), P. Bartczak (78' K. Jagielski I)