Dzisiaj jest: niedziela, 19 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Sromotne lanie

Sromotne lanie

11 listopada 2014, 10:12, Tomasz Krupa

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zespół trenera Pawła Brodzkiego wysoko uległ w Ostrowi Mazowieckiej miejscowej Ostrovi.

Już przed samym spotkaniem faworytem meczu był zespół gospodarzy, co umiejętnie udowodnili na boisku aplikując naszej drużynie, aż siedem bramek.

Nasz rywal już w pierwszych 45 minutach, aż czterokrotnie pokonywał Stelmacha. Gra Nadnarwianki była bardzo chaotyczna, brakowało dokładnych podań oraz zdarzały się nam rażące błędy w formacji defensywnej. A to wszystko umiejętnie wykorzystywali gracze z Ostrowi Mazowieckiej.

Po zmianie stron nasza gra wyglądała troszkę lepiej, czego efektem była piękna bramka Jakuba Zalewskiego z około 30 metrów. Zalewski zauważył wysuniętego golkipera Ostrovi i zdecydował się na strzał lobem. W tej sytuacji Chorodyński nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę.

Niestety jak się okazało był to jedyny gol dla naszej drużyny w tym spotkaniu. Ostatnie praktycznie 15 minut graliśmy w dziewięciu po dwóch czerwonych kartkach dla Miłoszewskiego i Cywińskiego (przyp. red. obaj nasi gracze obejrzeli po dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwone).

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7-1 (4-0) dla zespołu Ostrovi Ostrów Mazowiecka.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk 7-1 (4-0)