Dzisiaj jest: niedziela, 28 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Minimalna porażka

Minimalna porażka

12 października 2014, 09:14, Tomasz Krupa

W sobotę piłkarze Nadnarwianki Pułtusk rywalizowali na wyjeździe z MKS-em Ciechanów.

Sobotni spotkanie wprost idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już po ośmiu minutach gry mogli cieszyć się z prowadzenia. Bramkę dla MKS-u zdobył Adam Olszewski, który wykorzystał sytuację sam na sam z Stelmachem. Od utraty bramki Pułtuszczanie próbowali atakować bramkę Wardzyńskiego, ale nasze ataki nie przyniosły żadnych efektów. MKS mógł jeszcze przed przerwą podwyższyć wynik spotkania, ale wychodzący na pozycję sam na sam z golkiperem Nadnarwianiki, Kowalski był na pozycji spalonej. Do przerwy żadnej już z drużyn nie udało się strzelić bramki.

Druga partia gry podobnie jak pierwsze 45 minut zaczęło się dla naszej drużyny fatalnie. Tym razem w 51 minucie tracimy drugą bramkę, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Karczewski. Karczewski wykorzystał gapiostwo naszej defensywy i podobnie jak Olszewski w pierwszej połowie meczu wykorzystał sytuację sam na sam z Stelmachem.

Nadnarwianka pomimo utraty dwóch bramek nie podała się i walczyła do końca, czego efektem była bramka kontaktowa Edgara Dżawakiana w 65 minucie. Niestety pomimo lekkiej przewagi w ostatnich minutach spotkania nasi gracze nie zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2-1 dla MKS-u Ciechanów.

MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 2-1 (1-0)