Dzisiaj jest: wtorek, 14 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » KS CK Troszyn rywalem Nadnarwianki w Pucharze Polski

KS CK Troszyn rywalem Nadnarwianki w Pucharze Polski

3 października 2014, 05:51, Tomasz Krupa

8 października piłkarze z Pułtuska rywalizować będą z KS CK Troszyn w ramach Okręgowego Pucharu Polski.

Po wygranej w rzutach karnych 3-5 (po 90 minutach gry na boisku 1-1, bramka R. Sosnowski) z Konopianką Konpki, zespół z Pułtuska awansował do kolejne fazy Okręgowego Pucharu Polski.

Lider ligi okręgowej, KS CK Troszyn, będzie przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Brodzkiego w V rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się w środę 8 października o 15:30 w Troszynie. Będzie to bardzo ciężkie spotkanie dla naszych zawodników, gdyż rywal w przerwie między sezonami został wzmocniony zawodnikami, którzy grali na boiskach III-ligowych, m.in. Dariusz Dadacz, Łukasz Fijołek czy Bartosz Grodzki.