Dzisiaj jest: piątek, 20 września 2019

iPułtusk » Wiadomości » Rozpoczęcie roku szkolnego w Prusie (zdjęcia)

Rozpoczęcie roku szkolnego w Prusie (zdjęcia)

9 września 2014, 14:09, ZS im. Bolesława Prusa

1 września 2014 r. w Zespole Szkół im. B. Prusa uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2014/2015.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wicestarosta Pułtuski Andrzej Dolecki oraz dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku Janusz Borzyński.Pani dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz ponad 450 uczniów. Pracę w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa rozpoczęli nauczyciele: mgr Przemysław Sasin (przedmioty zawodowe z zakresu reklamy w zakresie reklamy) oraz mgr Marzena Orłowska (przedmioty fryzjerskie).

Naukę w klasach programowo najniższych rozpoczęło 141 pierwszoklasistów. 80 uczniów Technikum Nr 2 oraz 61 uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

kl. I Tża - wych. mgr inż. Barbara Grąbczewska

kl. I Tżb - wych. mgr Teresa Zielińska

kl. I Tor - wych. mgr Anna Gajewska

kl. I K/W - wych. mgr Barbara Krzemień-Kozłowska

kl. I Wz - wych. mgr Agnieszka Lisiecka

Wicestarosta Andrzej Dolecki podkreślił podczas swojego przemówienia, że szkoła wciąż się rozwija i pozytywnie zaskakuje. Po wakacjach zostały oddane do użytku profesjonalnie wyposażone pracownie: handlu, reklamy i żywienia. Już za miesiąc nową pracownię do nauki zawodu otrzymają technicy usług fryzjerskich.


źródło zdj. ZS im. Bolesława Prusa
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]