iPułtusk » Wiadomości » Korona Szydłowo lepsza o dwie bramki

Korona Szydłowo lepsza o dwie bramki

8 września 2014, 19:07, Tomasz Krupa

Starzy znajomi z ligi okręgowej pewnie pokonali nasz zespół w ramach VI kolejki IV ligi mazowieckiej.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy już w 12 minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Jarosława Bartnikowskiego, dla którego była to pierwsza bramka w barwach Korony. Pomimo utraty bramki nasz zespół nie cofnął się i próbował wyrównać stan meczu. Niestety nasze ataki zazwyczaj kończyły się na defensywie Korony.

W 31 minucie na 2-0 podwyższył Arkadiusz Sowiński. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Druga połowa podobnie jak pierwsza zaczęła się dla naszych piłkarzy bardzo pechowo. Już w 48 minucie trzecią bramkę ponownie zdobył Jarosław Bartnikowski. Nadnarwianka Pułtusk pomimo fatalnego wyniki próbowała zdobyć bramkę honorową. Na kwadrans przed końcem spotkania Pułtuszczanie strzelają bramkę na 3-1. Autorem gola został Sosnowski. Niestety pięć minut później za drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną boisko przedwcześnie musiał opuścić Cywiński.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 3-1 dla Korony Szydłowo. Pułtuszczanie po VI kolejkach zajmują szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem pięciu punktów.

Miejmy nadzieje, że w środowym pojedynku piłkarze trenera Pawła Brodzkiego zdobędą komplet punktów.

Korona Szydłowo - Nadnarwianka Pułtusk 3-1 (2-0)