iPułtusk » Wiadomości » Kolejna sparingowa porażka

Kolejna sparingowa porażka

8 sierpnia 2014, 05:49, Tomasz Krupa

Nadnarwianka Pułtusk po trzeci z rzędu przegrała w spotkaniu kontrolnym.

Piłkarze trenera Pawła Brodzkiego po raz trzeci z rzędu odnieśli porażkę w okresie przygotowawczym do nowego sezonu IV ligi mazowieckiej. Tym razem Pułtuszczanie musieli uznać wyższość piłkarzy Narwi Ostrołęka. Przegrywając z zawodnikami ze stolicy Kurpi 1-2 (1-2).

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w 10 minucie spotkania objęli prowadzenie za sprawą Roberta Cychola. Na odpowiedź Pułtuszczan nie trzeba było długo czekać, bo już niespełna dziesięć minut po utracie bramki do remisu doprowadza strzałem głową Jakub Zalewski, pokonując debiutującego w bramce Narwi Krzysztofa Myślińskiego.

Gdy wydawało się, że spotkanie zaczyna być co raz bardziej wyrównane do głosu dochodzą ponownie Narwianie, którzy w 42 minucie wychodzą na prowadzenie 2-1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Niedźwiecki.

Po zmianie stron pomimo kilku ciekawych sytuacji piłkarzom z Pułtuska nie udało się doprowadzić do remisu. Miejmy nadzieje, że ostatnie trzy porażki to efekt jedynie przemęczenia naszych piłkarzy w związku z ciężkimi treningami w okresie przygotowawczym.

Kolejny sparing piłkarzy Nadnarwianki Pułtusk czeka w sobotę, 9 sierpnia. Rywalem naszej drużyny będzie ekipa Sokoła Serock.

Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 2-1 (2-1)