iPułtusk » Wiadomości » Dwa sparingi, dwie porażki

Dwa sparingi, dwie porażki

2 sierpnia 2014, 20:52, Tomasz Krupa

Po trzech remisach w spotkaniach kontrolnych, przyszedł czas na dwie porażki.

W ostatnich dwóch sparingach piłkarze trenera Pawła Brodzkiego odnieśli dwie dość niespodziewane porażki. Najpierw środę ulegli w Wieliszewie miejscowemu Dębowi 1-2, a dziś polegli w Makowie Mazowieckim 3-1.

W środowym sparingu jedyną bramką dla Pułtuszczan zdobył Kamil Jagielski I w 40 minucie. Niestety piłkarze z Wieliszewa w całym spotkaniu trafili o jedną bramkę więcej, tj. w 10 minucie i 80 minucie. Pomimo porażki gra Pułtuszczan nie wyglądała tak źle.

DĄB WIELISZEW - NADNARWIANKA PUŁTUSK 2:1 (1:1)
Bramki:
10', 80'- 40' K. Jagielski I
Nadnarwianka - I połowa: W. Stelmach, K. Królak, A. Miloszewski, K. Jagielski II, Ł. Wolf, J. Zalewski, R. Sosnowski, P. Cywiński, K. Wanielista, M. Osiński, K. Jagielski I
II połowa: M. Miłoński, J. Kozakiewicz, K. Jagielski II (A. Miloszewski), K. Czaplicki, Ł. Wolf (K. Wanielista), P. Zalewski, A. Kembłowski, P. Cywiński (J. Zalewski), E. Dżawakian, A. Karłowicz, D. Wichowski

O wiele gorzej wyglądała gra naszych graczy w dzisiejszym spotkaniu w Makowie Mazowieckim, gdzie Nadnarwianka uległa 3-1 miejscowej Makowiance. Nadnarwianka grała bardzo słabo w defensywie, a w ataku nie mieliśmy pomysłu na stworzenie ciekawych sytuacji bramkowych. Jedynego gola w tym meczu zdobył Kuba Zalewski, który ładnym strzałem lobem umieścił piłkę w siatce. Oprócz tej akcji w całym spotkaniu nie mieliśmy już żadnej klarownej sytuacji na zdobycie kolejnych bramek.
Czy Nadnarwianka złapała zadyszkę przed ligą? O tym przekonamy się w kolejnych sparingach z Narwią Ostrołęka i Sokołem Serock.

MAKOWIANKA MAKÓW MAZOWIECKI - NADNARWIANKA PUŁTUSK 3:1 (1:0)
Bramki:
33', 51', 85' - 47' J. Zalewski
Nadnarwianka- I połowa: R. Turek, K. Wanielista, A. Miłoszewski, K. Czaplicki, Ł. Wolf, P. Cywiński, K. Orłowski, R. Sosnowski, J. Zalewski, E. Dżawakian, K. Jagielski I
II połowa: M. Przychodzki, K. Wanielista, A. Miłoszewski, K. Czaplicki, Ł. Wolf (57' J. Kozakiewicz), P. Cywiński (57' P. Zalewski), K. Królak, A. Kembłowski, J. Zalewski, E. Dżawakian (57' D. Wichowski), K. Jagielski I (57' A. Karłowicz)