Dzisiaj jest: niedziela, 12 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Awans jest nasz

Awans jest nasz

1 lipca 2014, 19:47, Tomasz Krupa

W drugim spotkaniu barażowym, zespół prowadzony przez Pawła Brodzkiego pokonał 5-3 drużynę Tygrysa Huta Mińska.

Piłkarze Nadnarwianki na drugie spotkanie barażowe przeciwko Tygrysowi Huta Mińska jechali w dobrych humorach dzięki dwubramkowej zaliczce z pierwszego spotkania. Spotkanie w sobotnie popołudnie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy już w 10 minucie zmniejszyli straty po wykorzystaniu rzutu karnego przez Michała Bondara.

Pułtuszczanie nie czekali długo z odpowiedział na trafienie Tygrysa. I tak w 19 minucie po mocnym dośrodkowaniu przez Kucharczyka piłka odbija się od obrońcy gospodarzy i wpada do siatki Tygrysa. Kilka minut później nasi gracze wychodzą na prowadzenie za sprawą Zalewskiego, który wykorzystał wyjście golkipera gospodarzy i pięknym strzałem "za kołnierz" strzela drugą bramkę.

W 38 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Zalewski, który technicznym strzałem podwyższa prowadzenie Nadnarwianki na 3-1. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się znowu dobrze dla gospodarzy. Na 3-2 strzela Bondara, który wykorzystał złe ustawienie pułtuskiej drużyny. W 61 minucie Patryk Bartczak strzela czwartą bramkę dla Pułtuszczan, wykorzystując dobre podanie Kembłowskiego. Nie minęło 15 minut, a piątą bramkę zdobywa Wolf, strzelając bezpośrednio na bramkę Tygrysa z rzutu wolnego. Rozmiary porażki gospodarzy zmniejszył Nowicki, ale tylko na tyle było stać tego dnia gospodarzy.

Dzięki wygranej w dwumeczu Nadnarwianka Pułtusk awansowała do IV ligi mazowieckiej.

GRATULACJE :-) !!!

Tygrys Huta Mińska - Nadnarwianka Pułtusk 3-5 (1-3)