Dzisiaj jest: niedziela, 5 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka jedną nogą w IV lidze?!

Nadnarwianka jedną nogą w IV lidze?!

27 czerwca 2014, 21:23, Tomasz Krupa

W środowym spotkaniu barażowym o IV ligę, zespół Nadnarwianki Pułtusk n własnym boisku zwyciężył 2-0 Tygrysa Huta Mińska.

Pierwsze minuty spotkania należały zdecydowanie do przyjezdnych, którzy zepchnęli nasz zespół niekiedy do głębokiej defensywy. Jednak ofensywne akcję Tygrysa nie przyniosły żadnych efektów. W 15 minucie spotkania fatalny błąd popełnił golkiper Tygrysa, a okazję na otworzenie wyniku spotkania nie zmarnował Piotr Cichocki.

Od straty bramki Tygrys przestał praktycznie grać. To Pułtuszczanie prowadzili spotkanie i nie pozwalali na zbyt wiele gościom. Pomimo dyktowania warunków gry nasi piłkarze nie potrafili strzelić kolejnych bramek. Swoje sytuację zmarnowali Kucharczyk i Bartczak. W 38 minucie podopiecznym trenera Pawła Brodzkiego w końcu udało się strzelić drugą bramkę. Autorem gola był po raz drugi w tym spotkaniu Piotr Cichocki, który otrzymał dobre podanie do Samaona i strzałem tuż przy słupku umieścił piłkę w siatce.

Po zmianie stron gra się wyrównała, chociaż więcej z gry mieli piłkarze z Huty Mińskiej. Głównym motorem napędowym gości był Daniel Kuć, który w siedleckiej lidze okręgowej zdobył 17 bramek. Najlepszą sytuację na zdobycie bramki kontaktowej goście mieli w 59 minucie, ale strzał Kucia z ostrego kąta był minimalnie niecelny. Nadnarwianka próbowała grać kontratakiem, ale nasze akcję zazwyczaj kończyły się niepowodzeniem.

Na trzy minut przed końcem, Tygrys mógł pokonać Turka, ale nasz bramkarz popisał się świetną interwencją wybijając piłkę na rzut rożny.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem Nadnarwianki. Dzięki tej wygranej nasi piłkarze są bliżej IV ligi. Teraz wystarczy jedynie dobrze zagrać w drugim spotkaniu barażowym, które odbędzie się już jutro, tj. 28 czerwca 2014 r. o godz. 17.00.

Nadnarwianka Pułtusk - Tygrys Huta Mińska 2-0 (2-0)