Dzisiaj jest: sobota, 18 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Zwycięstwo nad Borutą + zapowiedź spotkania: KS CK Troszyn - Nadnarwianka

Zwycięstwo nad Borutą + zapowiedź spotkania: KS CK Troszyn - Nadnarwianka

30 maja 2014, 16:58, Tomasz Krupa

W ostatnim spotkaniu na stadionie miejskim w Pułtusku, zespół trenera Pawła Brodzkiego pewnie pokonał drużynę Boruty Kuczbork.

Spotkanie odbyło się w trudnych warunkach atmosferycznych, w tym dniu na dworze panował istny upał. Od początku spotkania lekką przewagę osiągnęli nasi piłkarze. Już w 9 minucie Bartek Salamon prostopadłym podaniem "obsłużył" Cichockiego jednak jego strzał minimalnie minął bramkę gości. Piłkarze Boruty w pierwszej połowie spotkania rzadko atakowali. Dzięki takiej grze, Nadnarwianka mogła spokojnie konstruować kolejne akcje bramkowe.

Wynik spotkania w 31 minucie otworzył Cichocki, który strzałem z około 10 metrów pewnie pokonał bramkarza Boruty. Nie minęło 5 minut, a nasi piłkarze cieszyli się z drugiej bramki. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Cichocki. Druga bramka dla Pułtuszczan ewidentnie podcięła skrzydła piłkarzom z Kuczborka, którzy w pierwszej połowie praktycznie nie wychodzi z własnej połowy.

Po zmianie stron gra obu zespołów wyglądała podobnie jak w pierwszych 45 minutach. W 63 minucie na boisku zameldował się Michał Warda, który zmienił Kembłowskiego. Warda mógł już w pierwszym kontakcie z piłką zdobyć trzecią bramkę, ale fatalnie przestrzelił.

Ale jak mówi stare polskie porzekadło co się odwlecze to nie uciecze. I tak w 68 minucie na 3-0 podwyższa Bartczak, który w ładny sposób minął obrońcę Boruty i sprytnym strzałem pokonał Kołakowskiego. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Nadnarwianka Pułtusk - Boruta Kuczbork 3-0 (2-0)
Bramki:
P. Cichocki 31', 35', P. Bartczak 68'
Nadnarwianka:Ł. Wilczewski - Ł. Wolf, K. Jagielski II (46' K. Grabowski), A. Miłoszewski, K. Wanielista, J. Zalewski, A. Kembłowski (62' M. Warda), P. Cichocki (46' P. Cywiński), P. Bartczak, B. Salamon, K. Jagielski I (71' K. Orłowski)

W międzynarodowy Dzień Dziecka piłkarze Nadnarwianki zmierzą się na wyjeździe z CK KS Troszyn. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Troszynie o godz. 11.00. Niedzielni rywale Pułtuszczan zajmują po 27 kolejkach 9 miejsce w tabeli. Najlepszym strzelcem drużyny z Troszyna jest Grzegorz Tokarzewski, który do tej pory zdobył osiem bramek.

W rundzie jesiennej na stadionie w Pułtusk, Nadnarwianka rozgromiła rywali 4-0. Aby myśleć o dogonieniu lidera z Szydłowa, nasi piłkarze muszą wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu i liczyć na potknięcie Korony Szydłowo.