Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 kwietnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Policja kontrolowała trzeźwość kierowców

Policja kontrolowała trzeźwość kierowców

4 marca 2020, 13:20, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

W piątek na terenie powiatu pułtuskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "BRD lokalnie. Trzeźwość. Tir". Celem działań było zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących.

28 lutego funkcjonariusze pułtuskiej komendy prowadzili wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności tych wykonujących zarobkowy przewóz osób.

W efekcie mundurowi skontrolowali stan trzeźwości blisko 70 kierujących, w tym 40 kierowców busów, autobusów i pojazdów ciężarowych. Wszystkie osoby, które odpowiadały za bezpieczeństwo, były trzeźwe.

Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]