Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 kwietnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Policjantka spotkała się z sołtysami

Policjantka spotkała się z sołtysami

2 marca 2020, 09:42, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Dzielnicowi z powiatu pułtuskiego utrzymują stały kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów. W ostatnim czasie post. Renata Sobol spotkała się z sołtysami wsi Przemiarowo i Głodowo. Podczas wizyty omówiła między innymi możliwości rozwiązywania problemów nurtujących lokalną społeczność w celu poprawy poczucia ich bezpieczeństwa.

W ramach działań związanych z planem priorytetowym dzielnicowa rejonu IV Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku odbyła kilka spotkań z sołtyskami miejscowości leżących w podległym jej rejonie. Post. Renata Sobol omówiła problem, jaki występuje na drodze krajowej w Przemiarowie - zagrożenie bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu drogowego.

Wspólnie z gospodarzami sołectw wypracowała warunki współpracy mające na celu przyczynienie się do zminimalizowania tego problemu. Policjantka przekazała na ręce sołtysów odblaski, które będą wręczane mieszkańcom poruszającym się pieszo po zmroku, a na tablicach informacyjnych sołectw Przemiarowo i Głodowo oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przemiarowie zawiesiła plakaty informacyjne.

Mamy nadzieję, że zdobyte informacje znajdą zastosowanie w praktyce, a elementy odblaskowe przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]