Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 kwietnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Brawurowa jazda zakończona zatrzymaniem prawa jazdy i wysoką grzywną

Brawurowa jazda zakończona zatrzymaniem prawa jazdy i wysoką grzywną

27 lutego 2020, 09:39, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Na celowniku pułtuskiej drogówki znaleźli się kierowcy, którzy zbagatelizowali ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym. W konsekwencji stracili prawo jazdy na 3 miesiące i zostali ukarani mandatami, a na ich konto wpłynęło po 10 punktów karnych. Policja apeluje o wyobraźnię, ostrożność i rozwagę.

Niestety bezustannie na naszych drogach nie brakuje amatorów szybkiej jazdy, którzy zapominają, że nadmierna prędkość jest przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych.

Policjanci zatrzymali w ostatnich dniach 3 takich kierujących:

- 38-letniego mieszkańca pow. szczycieńskiego - kierowcę infiniti - 110 km/h w Głodowie;
- 45-letniego mieszkańca pow. siedleckiego - kierowcę volkswagena - 101 km/h w Pułtusku na ul. Wyszkowskiej,
- 33-letniego mieszkaniec Pułtuska - kierowcę toyoty - 101 km/h (przekroczenie prędkości w Świerczach).

Mężczyźni za popełnione wykroczenia zostali ukarani 400-złotowymi mandatami i punktami karnymi. Policjanci zatrzymali kierującym również prawa jazdy.

Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania, w tym nadmierna prędkość, mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozważną jazdę.

Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]