Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 kwietnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach

Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach

23 lutego 2020, 12:35, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drodze. Zwiększony ruch związany jest z powrotami z zimowego wypoczynku. Dlatego też funkcjonariusze bacznie będą się przyglądać i zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierowców, dbając o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących samochodami. Bądźmy ostrożni na drodze, aby każdy wrócił bezpiecznie do domu.

W związku ze spodziewanym zwiększonym natężeniem ruchu oraz utrzymującą się dużą liczbą wypadków spowodowanych niedostosowaniem prędkości do warunków na terenie naszego powiatu pojawi się więcej patroli ruchu drogowego. Policjanci włączą się w działania pn. "BRD lokalnie - prędkość".

Najważniejszym celem prowadzonych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim poruszającym się po drogach.

Pamiętajmy! Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w połączeniu z wzajemną życzliwością, szacunkiem i wyrozumiałością z pewnością wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]