Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 kwietnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Jeśli nauka języka angielskiego - to tylko z native speakerem!

Jeśli nauka języka angielskiego - to tylko z native speakerem!

19 lutego 2020, 15:09, Tipmedia

Nauka języka angielskiego kojarzy ci się ze żmudnym uczeniem się słówek na pamięć i rozwiązywaniem niezbyt interesujących testów gramatycznych? Książka do nauki języka obcego nie jest w stanie w żaden sposób cię zmotywować, a każda lekcja dłuży się niemal w nieskończoność? Czas więc na zmianę stylu nauki języka angielskiego i rozpoczęcie przygody z jedną z najskuteczniejszych metod poznawania obcego języka. Postaw na przemyślane, indywidualne kursy językowe z native speakerem w szkole noProblem!

Przede wszystkim płynna, nieskrępowana komunikacja

Prawidłowe rozwiązywanie testów gramatycznych oraz umiejętność szybkiego czytania ze zrozumieniem, a także poprawne pisanie w języku angielskim są oczywiście bardzo przydatne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdawać rozmaite testy językowe i zdobywać potrzebne certyfikaty. Polskojęzyczni lektorzy są w stanie nauczyć nas gramatyki i zachęcić do poznawania języka obcego na bardziej zaawansowanym poziomie. Zadaniem polskojęzycznych nauczycieli jest między innymi jak najszybsze przygotowanie słuchaczy do poziomu językowego, który umożliwi im uczęszczanie na zajęcia z native speakerem. Kurs angielskiego z native speakerem w szkole noProblem jest nastawiony przede wszystkim na swobodną komunikację. Tylko i wyłącznie dzięki płynnej i nieskrępowanej komunikacji jesteśmy tak naprawdę w stanie w pełni uczestniczyć w angielskojęzycznym środowisku. Może mieć to miejsce na co dzień w pracy, podczas podróży, a także w rozmaitych sytuacjach na płaszczyźnie towarzyskiej. Dynamiczny kontakt z żywym językiem ułatwia bezpośrednią komunikację, rozmowy telefoniczne w obcym języku, a także komunikację online.

Priorytety pracy native speakera - główne zalety dla słuchacza

Native speaker to osoba, dla której język angielski jest pierwszym, najważniejszym i najczęściej ojczystym językiem komunikacji. Osoba taka posiada również odpowiednie, kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Nie bez znaczenia są również właściwe predyspozycje osobowościowe. Każdy native speaker w naszej szkole jest osobą otwartą, przyjazną i bezpośrednią w kontaktach międzyludzkich. Są to ludzie bardzo rozmowni, najczęściej ekstrawertyczne, przy których słuchacze świetnie się czują. Zadaniem native speakera jest między innymi przełamywanie wszelkich barier językowych słuchaczy i zachęcanie do uczestniczenia w rozmowie. Kurs angielskiego z native speakerem przyczynia się do spontanicznej, niemal niezauważalnej przez słuchacza nauki nowych słówek i zasad gramatyki. Zajęcia z native speakerem uczą również słuchania i słyszenia angielskojęzycznej mowy ze zrozumieniem. Swobodne zaangażowanie się w rozmowę w języku obcym jest bowiem możliwe tylko wówczas, gdy dokładnie rozumiemy naszego rozmówcę. Native speaker dostosuje szybkość mowy do poziomu uczącego się, wprowadzając go stopniowo w naukę słuchania.

Co jeszcze zyskujemy, uczęszczając na zajęcia z native speakerem?

Kurs angielskiego z native speakerem w szkole noProblem https://www.noproblem.edu.pl/kurs-angielskiego-z-native-speakerem-w-lublinie/ przede wszystkim pomoże słuchaczom uwierzyć we własne możliwości, zbuduje pewność siebie i zachęci do dalszej nauki. Kursanci spędzają czas z native speakerem w bardzo interesujący sposób. Lekcje mijają szybko, ciekawie i wiele słuchaczy wręcz zaczyna się pasjonować językiem angielskim. Native speaker wprowadza kursantów w tajniki życia w krajach angielskojęzycznych. Możliwe jest poznanie dalekich kultur, zwyczajów popularnych świąt, a także historii kraju native speakera. Być może taki kontakt zachęci nas do podróży, do pracy poza granicami kraju albo do zawierania nowych, zagranicznych znajomości? Z pewnością już po niedługim czasie z entuzjazmem zorientujemy się, że jesteśmy w stanie oglądać filmy w wersji angielskojęzycznej czy też słuchać ze zrozumieniem tekstów ulubionych piosenek lub swobodnie rozmawiać z przyjaciółmi z całego świata!

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]