Dzisiaj jest: niedziela, 23 lutego 2020

iPułtusk » Wiadomości » Świąteczne życzenia od uczniów Zespołu Szkół im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie

Świąteczne życzenia od uczniów Zespołu Szkół im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie

30 grudnia 2019, 10:51, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Starostwo Powiatowe w Pułtusku odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie.

We wtorek, 17 grudnia 2019 r., Starostwo Powiatowe w Pułtusku odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie.

Uczniowie złożyli staroście Janowi Zalewskiemu i wicestaroście Beacie Jóźwiak życzenia oraz wręczyli świąteczną dekorację.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pułtusku
  

Czytaj również

Photo

Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach

23 lutego 2020, 12:35

Policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drodze. Zwiększony ruch związany jest z powrotami z zimowego wypoczynku. Dlatego też funkcjonariusze bacznie będą się przyglądać i zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierowców, dbając o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących samochodami. Bądźmy ostrożni na drodze, aby każdy wrócił bezpiecznie do domu.

Photo

Działania "Smog"

21 lutego 2020, 14:00

19 lutego 2020 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. "Smog". Nadrzędnym celem działań będzie eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego. Policjanci zwracali też uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Photo

Jeśli nauka języka angielskiego - to tylko z native speakerem!

19 lutego 2020, 15:09

Nauka języka angielskiego kojarzy ci się ze żmudnym uczeniem się słówek na pamięć i rozwiązywaniem niezbyt interesujących testów gramatycznych? Książka do nauki języka obcego nie jest w stanie w żaden sposób cię zmotywować, a każda lekcja dłuży się niemal w nieskończoność? Czas więc na zmianę stylu nauki języka angielskiego i rozpoczęcie przygody z jedną z najskuteczniejszych metod poznawania obcego języka. Postaw na przemyślane, indywidualne kursy językowe z native speakerem w szkole noProblem!


UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]