Dzisiaj jest: niedziela, 23 lutego 2020

iPułtusk » Wiadomości » Brawura gubi kierowców. Policja apeluje o rozsądek!

Brawura gubi kierowców. Policja apeluje o rozsądek!

5 grudnia 2019, 14:29, KPP Pułtusk, red. MK

Wysoka grzywna i 3 miesięczny odpoczynek od kierowania pojazdami to finał jazdy z prędkością o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym - brakiem wyobraźni wykazał się kolejny kierowca.

Funkcjonariusze drogówki podczas służby zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. Do tak rażącego wykroczenia doszło w Psarach. Prędkość jazdy 38-letniego kierowcy Forda wyniosła 103 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Ponadto, zgodnie z obowiązującymi przepisami, funkcjonariusze drogówki zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Policja apeluje o rozsądek na drodze. Kierowcy "noga z gazu"! Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, tym bardziej teraz, gdy warunki pogodowe są zmienne, deszcz i temperatury bliskie zeru będą powodowały śliską nawierzchnię Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku
  

Czytaj również

Photo

Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach

23 lutego 2020, 12:35

Policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drodze. Zwiększony ruch związany jest z powrotami z zimowego wypoczynku. Dlatego też funkcjonariusze bacznie będą się przyglądać i zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierowców, dbając o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących samochodami. Bądźmy ostrożni na drodze, aby każdy wrócił bezpiecznie do domu.

Photo

Działania "Smog"

21 lutego 2020, 14:00

19 lutego 2020 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. "Smog". Nadrzędnym celem działań będzie eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego. Policjanci zwracali też uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Photo

Jeśli nauka języka angielskiego - to tylko z native speakerem!

19 lutego 2020, 15:09

Nauka języka angielskiego kojarzy ci się ze żmudnym uczeniem się słówek na pamięć i rozwiązywaniem niezbyt interesujących testów gramatycznych? Książka do nauki języka obcego nie jest w stanie w żaden sposób cię zmotywować, a każda lekcja dłuży się niemal w nieskończoność? Czas więc na zmianę stylu nauki języka angielskiego i rozpoczęcie przygody z jedną z najskuteczniejszych metod poznawania obcego języka. Postaw na przemyślane, indywidualne kursy językowe z native speakerem w szkole noProblem!


UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]