Dzisiaj jest: piątek, 18 października 2019

iPułtusk » Wiadomości » Posiadanie narkotyków, handel oraz nielegalna amunicja - zatrzymane 4 osoby (zdjęcia)

Posiadanie narkotyków, handel oraz nielegalna amunicja - zatrzymane 4 osoby (zdjęcia)

10 lipca 2019, 06:33, KPP Pułtusk, red. MK

W mieszkaniu na terenie Pułtuska policjanci znaleźli narkotyki o czarnorynkowej wartości 6 tys. zł oraz nielegalną amunicję do broni palnej.

Kolejny sukces pułtuskich kryminalnych, którzy w jednym z mieszkań na terenie pułtuska ujawnili znaczną ilość marihuany, amfetaminy oraz mefedronu. Ponadto w toku wykonywanych czynności w mieszkaniu została ujawniona nielegalna amunicja do broni palnej. Głównemu podejrzewanemu w przedmiotowej sprawie zostały przedstawione już zarzuty m.in. o przestępstwa narkotykowe, w tym o udzielanie substancji psychotropowych w postaci amfetaminy i mefedronu w celu osiągnięcia korzyści majątkowych również osobom nieletnim.

Sąd Rejonowy w Pułtusku zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia za handel narkotykami. Natomiast udzielanie narkotyków osobom nieletnim w myśl obowiązującego prawa jest zbrodnią, gdzie sprawca podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Autor: sierż. Daniel Podlasin

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]