Dzisiaj jest: poniedziałek, 23 września 2019

iPułtusk » Wiadomości » Sprawcy kradzieży rowerów zatrzymani

Sprawcy kradzieży rowerów zatrzymani

4 czerwca 2019, 05:42, KPP Pułtusk, red. MK

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zatrzymali dwie osoby, które dokonały kradzieży rowerów na terenie miasta Pułtusk.

W czwartek około godziny 22.00 policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na ul. Jana Pawła II dokonali kradzieży dwóch rowerów z prywatnej posesji. Mężczyźni będący obywatelami Ukrainy byli pod wpływem alkoholu, a jeden z nich nie stosując się do poleceń policjantów, podjął nieskuteczną próbę ucieczki. Mężczyźni przyznali się do kradzieży jednośladów. Zostali doprowadzeni przed oblicze Sądu Rejonowego w Pułtusku, gdzie zapadły wyroki skazujące.

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów rowery o łącznej wartości około 1600 zł zostały zwrócone właścicielom.

sierż. Daniel Podlasin


Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]