Dzisiaj jest: piątek, 20 września 2019

iPułtusk » Wiadomości » Kolejne nielegalne papierosy

Kolejne nielegalne papierosy

30 maja 2019, 06:33, KPP Pułtusk, red. MK

Pułtuscy policjanci wydziału kryminalnego dw. z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy u 58- letniego mieszkańca gminy Pułtusk.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego dw. z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku ujawnili w ubiegły czwartek 136 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy w mieszkaniu 58-letniego mężczyzny mieszkającego w gminie Pułtusk. Intensywne działania doprowadziły funkcjonariuszy do trzeciego ujawnienia nielegalnych papierosów w ciągu kilku dni.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno - skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny albo karą pozbawienia wolności do lat 3.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]