Dzisiaj jest: piątek, 20 września 2019

iPułtusk » Wiadomości » 102 km/h w obszarze zabudowanym

102 km/h w obszarze zabudowanym

22 maja 2019, 06:17, KPP Pułtusk, red. MK

Policjanci z pułtuskiej drogówki zatrzymali kierującego, który w obszarze zabudowanym jechał o 52 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza wysokim mandatem i punktami karnymi 24-letni mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Kolejna osoba straciła prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym, tym razem w miejscowości Kozłówka. Policjanci z pułtuskiej drogówki zatrzymali uprawnienia 24-letniemu mieszkańcowi miasta Pułtusk. Kierujący pojazdem marki BMW pędził z prędkością 102 km/h, w obszarze zabudowanym.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierujący, który przekroczy dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Dokument jest odbierany bezpośrednio przez kontrolującego policjanta.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i bezpieczną jazdę.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]