Dzisiaj jest: sobota, 17 sierpnia 2019

iPułtusk » Wiadomości » Nowa kadencja sołtysów Gminy Pułtusk (zdjęcia)

Nowa kadencja sołtysów Gminy Pułtusk (zdjęcia)

16 maja 2019, 07:48, UM Pułtusk, red. MK

Nowo wybranym sołtysom Gminy Pułtusk w kadencji 2019 - 2024 wręczono zaświadczenia o wyborze, życząc owocnej pracy i wielu sukcesów.

W dniu 8 maja br. w Urzędzie Miejskim w Pułtusku odbyło się spotkanie władz miasta z Sołtysami Gminy Pułtusk. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz miasta: Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk, Zastępca Burmistrza Tomasz Sobiecki, Skarbnik Miasta Teresa Turek, Sekretarz Miasta Patrycja Kazimierczak oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Pułtusku Ireneusz Purgacz wraz z radnymi.

Na spotkanie licznie przybyły osoby, które pośredniczą między mieszkańcami, a władzami gminy, starają się dbać o lokalną społeczność nierzadko angażując się w wydarzenia, które aktywizują kilka pokoleń. Mowa o Sołtysach Gminy Pułtusk: tych byłych, którzy usłyszeli słowo "dziękuję" oraz obecnych, którym powiedziano "powodzenia".

W trakcie uroczystości podziękowania i upominki sołtysom wręczył burmistrz miasta wraz z przewodniczącym rady miejskiej. Specjalne podziękowania i upominki wręczono ustępującym sołtysom. W sposób szczególny podziękowano sołtysom pełniącym tę funkcję najdłużej -Ryszardowi Rakockiemu Sołtysowi wsi Zakręt, Henrykowi Godlewskiemu Sołtysowi wsi Boby oraz Andrzejowi Mitkowskiemu Sołtysowi wsi Płocochowo, ale podziękowano również sołtysom pełniącym swoje funkcje krócej - Tadeuszowi Wardzie Sołtysowi wsi Moszyn oraz Danucie Słończewskiej Sołtysowi wsi Kokoszka. Natomiast nowo wybranym sołtysom Gminy Pułtusk w kadencji 2019 - 2024 wręczono zaświadczenia o wyborze, życząc owocnej pracy i wielu sukcesów.

Źródło zdj. UM Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]