Dzisiaj jest: sobota, 17 sierpnia 2019

iPułtusk » Wiadomości » Drużyna pułtuskiej policji wygrała Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń (zdjęcia)

Drużyna pułtuskiej policji wygrała Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń (zdjęcia)

7 maja 2019, 08:24, KPP Pułtusk, red. MK

W miniony piątek odbył się w Pułtusku Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk w którym Policjanci z Pułtuska zdobyli pierwsze miejsce nie przegrywając żadnego meczu.

W tegorocznym turnieju, który odbył się na Stadionie Miejskim w Pułtusku udział wzięło 5 drużyn. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Zawodnicy reprezentowali Komendę Powiatową Policji w Pułtusku, Drogi i Mosty - Jan Kaczmarczyk, IRMARK, MOSIR Pułtusk oraz OSP Ponikew.

Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się policjanci reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Pułtusku, którzy nie przegrali żadnego meczu i zdobyli Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Drugie miejsce zajęła drużyna OSP Ponikew, a trzecie miejsce Drogi i Mosty - Jan Kaczmarczyk.

W turnieju wyróżniono najlepszego bramkarza, wyróżniającego się piłkarza oraz króla strzelców.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]