Dzisiaj jest: sobota, 17 sierpnia 2019

iPułtusk » Wiadomości » Stracili prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Stracili prawo jazdy za przekroczenie prędkości

6 maja 2019, 06:59, KPP Pułtusk, red. MK

Kolejni kierowcy za brawurową jazdę zatrzymani przez pułtuskich policjantów. Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Podczas kontroli prędkości policjanci Wydziału Ruchu Drogowego we wtorek ujawnili kolejne niestosowania się do ograniczeń w terenie zabudowanym. 31-letni mężczyzna zamieszkały w powiecie pułtuskim w miejscowości Gromin pędził z prędkością 104 km/h.

Kolejny przypadek brawurowej jazdy mundurowi ujawnili 2 maja rano na ul. Wyszkowskiej w Pułtusku. Tym razem z prędkością 105km/h w obszarze zabudowanym jechała kobieta, mieszkanka powiatu radzyńskiego.

W obu przypadkach policjanci na okres 3 miesięcy zatrzymali prawo jazdy, ponadto kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi i otrzymali punkty karne.

Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy siebie i innych uczestników ruchu na duże niebezpieczeństwo.

sierż. Daniel Podlasin


Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]