Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2019

iPułtusk » Wiadomości » Kłusownicy ryb zatrzymani na gorącym uczynku (zdjęcia)

Kłusownicy ryb zatrzymani na gorącym uczynku (zdjęcia)

8 kwietnia 2019, 07:24, KPP Pułtusk, red. MK

Policjanci z Pułtuska wspierani przez Państwową Strażą Rybacką zatrzymali dwóch kłusowników. Mężczyźni w miejscowości Zambski Kościelne rozstawiali sieci rybackie typu drygawica w nurcie rzeki Narew.

Dwóch mężczyzn z gminy Obryte w wieku 65 oraz 57 lat zostali ujawnieni podczas rozstawiania sieci rybackiej typu drygawica na rzece Narew w miejscowości Zambski Kościelne. Ponadto jeden z mężczyzn będąc w stanie nietrzeźwości (0,32 mg/l) sterował łodzią, co również jest przestępstwem. Na miejscu zabezpieczono sieci rybackie. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Kłusownicy przyznali się do nielegalnego połowu ryb. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]