Dzisiaj jest: wtorek, 18 czerwca 2019

iPułtusk » Wiadomości » Pułtuskie Powiatowe Targi Edukacji i Pracy "Kariera 2019" (zdjęcia)

Pułtuskie Powiatowe Targi Edukacji i Pracy "Kariera 2019" (zdjęcia)

5 kwietnia 2019, 07:20, KPP Pułtusk, red. MK

W ubiegłym tygodniu w Akademii Humanistycznej w Pułtusku, odbyły się Pułtuskie Powiatowe Targi Edukacji i Pracy - Kariera 2019, jednocześnie połączone z 100-leciem Publicznych Służb Zatrudnienia.

Głównym organizatorem uroczystości był Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku, a uroczystego otwarcia dokonała Beata Jóźwiak - Wicestarosta Pułtuski. W spotkaniu udział wzięło około 450 osób, między innymi przedstawiciele władz powiatu i miasta Pułtusk, dyrektorzy, pracownicy instytucji działających na terenie powiatu, przedsiębiorcy oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich z terenu powiatu pułtuskiego.

Na spotkaniu poruszone zostały m.in. tematy dotyczące historii 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia do czasów teraźniejszych, jak trafnie wybrać zawód oraz wolontariat międzynarodowy. Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku omówiła zagrożenia związane z handlem ludźmi. Szkoły, przedsiębiorcy, Policja Pułtusk oraz Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, w sumie ponad 50 stanowisk na tegorocznych targach pracy zaprezentowało swoje oferty. Funkcjonariusze z pułtuskiej komendy zainteresowanym osobom przedstawiły warunki i zasady przyjęcia do policji, zaprezentowano również sprzęt służbowy. Podczas spotkania zostały rozdane ulotki oraz odblaski z napisem "Zostań Policjantem".

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]