Dzisiaj jest: wtorek, 18 czerwca 2019

iPułtusk » Wiadomości » Działania policji w dzień wagarowicza (zdjęcia)

Działania policji w dzień wagarowicza (zdjęcia)

21 marca 2019, 14:41, KPP Pułtusk, red. MK

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny policjanci głownie skupią się na prowadzeniu obserwacji i kontroli miejsc sprzedaży wyrobów tytoniowych oraz alkoholu w pobliży szkół, a także obiektów sportowo-rekreacyjnych. Funkcjonariusze prowadzą kolejną odsłonę działań prewencyjnych - "Dopalacze, papierosy, alkohol, wagary".

21 marca, czyli pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, nazywany jest potocznie przez młodzież szkolną jako dzień wagarowicza'. Aby uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń, policjanci wydziału prewencji, wydziału ruchu drogowego wraz z słuchaczami Centrum Szkolenia Policji w Legionowie prowadzą od rana działania zmierzające m.in. do ujawniania osób zachowujących się niezgodnie z prawem. Wzmożona ilość funkcjonariuszy kontroluje głównie rejony szkół, dworca PKS, parków, obiektów sportowo-rekreacyjnych i terenu nadwodnego.

To już kolejne takie działania pod nazwą "Dopalacze, papierosy, alkohol, wagary" na terenie powiatu pułtuskiego.

sierż. Daniel Podlasin

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]