Dzisiaj jest: sobota, 25 maja 2019

iPułtusk » Wiadomości » Policjanci z Pułtuska ponownie na podium (zdjęcia)

Policjanci z Pułtuska ponownie na podium (zdjęcia)

7 marca 2019, 09:04, KPP Pułtusk, red. MK

W sobotę na Hali sportowej ZSP w Przasnyszu dobył się XIV Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu, gdzie Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku zdobyła trzecie miejsce.

To już XIV Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Komendanta Powiatowego Policji oraz Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu, w którym policjanci z pułtuskiej komendy mieli przyjemność uczestniczyć. W rozgrywkach brały udział Komendy Powiatowe Policji w : Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Przasnyszu i Pułtusku. Drużyna z 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Jednostki Wojskowej w Przasnyszu, która również brała udział w turnieju nie miała sobie równych. Podczas rozegrania czterech meczy nie przegrała żadnego z nich, a tym samym zapewniła sobie pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium uplasowała się Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie. Po czterech meczach w systemie "każdy z każdym" Ilość zdobytych punktów i wygranych spotkań pozwoliła funkcjonariuszom z Pułtuska na zajęcie trzeciego miejsca podczas turnieju.

Pułtuska policja serdecznie dziękuje za zaproszenie na XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]