Dzisiaj jest: poniedziałek, 23 września 2019

iPułtusk » Wiadomości » Policja zatrzymała kolejnych sprawców kradzieży z włamaniem

Policja zatrzymała kolejnych sprawców kradzieży z włamaniem

1 marca 2019, 11:30, KPP Pułtusk, red. MK

Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego pułtuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego znajdującego się na ul. Wyszkowskiej w Pułtusku.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego rozwiązali kolejną sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie miasta Pułtusk. Dwóch mężczyzn po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych do budynku gospodarczego ukradli różnego rodzaju urządzenia chłodnicze oraz przedmioty metalurgiczne, które w konsekwencji sprzedali na złomie. Sprawcy dokonali również uszkodzeń instalacji elektrycznej powodując dodatkowe straty. Łączne straty oszacowano na 8950 zł.

Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

sierż. Daniel Podlasin

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]